Series
Ratings
130
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0

DexterRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 1.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 2.0
Terra NovaRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
LeverageRated ★ 4.0