Movies
Ratings
25
About TimeRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0