Movies
Ratings
415
The Reservoir GameRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.0
MediterraneoRated ★ 4.5
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0

The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 3.5

Fast & Furious 6Rated ★ 3.5

Fast & FuriousRated ★ 3.5

2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5

The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Perfect FishplateRated ★ 3.5

Phantom DetectiveRated ★ 3.0