Movies
Ratings
960
Two MuchRated ★ 4.0
My Mighty PrincessRated ★ 2.0
Oh! Happy DayRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Addicted to LoveRated ★ 3.0

The President who Plays the PianoRated ★ 1.5
Millions In My AccountRated ★ 2.5
How Much Do You Love Me?Rated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
HeartbreakersRated ★ 4.0
Shall We DanceRated ★ 3.5
SplashRated ★ 4.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
Working GirlRated ★ 4.0

Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Mr. BaseballRated ★ 3.0
He's a Woman, She's a ManRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 4.0
A Perfect MatchRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.5