Movies
Ratings
115
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Paper TownsRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.5