Movies
Ratings
51

The WhaleRated ★ 4.5

HelplessRated ★ 1.0

Art of FightingRated ★ 1.5

DefaultRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Hannah and Her SistersRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0