Series
Ratings
64

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0

Vinland SagaRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5

My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5

Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 2.0

Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.0

I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0

I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 1.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5