Movies
Ratings
190
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5

ThirstRated ★ 2.5

MotherRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 3.5

Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.5
HerbRated ★ 4.0