Series
Ratings
167
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
True to LoveRated ★ 4.0

One Spring NightRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.0
My Little HappinessRated ★ 4.0