Series
Ratings
313
The Date of MarriageRated ★ 3.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 3.0
아따맘마 Part 3Rated ★ 4.0
아따맘마 Part 2Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 3.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.0

Good Luck!!Rated ★ 4.0
Around 1/4Rated ★ 3.5
Iyashi no Otonari-san ni wa Himitsu ga AruRated ★ 1.0
I’m Curious About the Contents of the Supermarket BasketRated ★ 2.0
Saitama no HostRated ★ 1.0