Movies
Ratings
465
The WailingRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 0.5
The InternRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5