Series
Ratings
41
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0

Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0