Movies
Ratings
18
DreddRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5

MementoRated ★ 5.0

Going by the BookRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0

SecretRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5