Movies
Ratings
93
RatatouilleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0

SilmidoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The MessengersRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 4.0

Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 4.0