Titles you rated

Midnight MassRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0