Series
Ratings
108
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
You Are My DestinyRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0