Movies
Ratings
425
No Country for Old MenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0

SleepRated ★ 3.0

HereditaryRated ★ 3.5

ThirstRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0

NoiseRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5