Series
Ratings
42
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
Making a Murderer Season 2Rated ★ 5.0
Dark TouristRated ★ 4.0
The Disappearance of Madeleine McCannRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 5.0
DisjointedRated ★ 3.0
Wet Hot American Summer: First Day of CampRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.5