Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5