Titles you rated
Eastern PromisesRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Dabbe The Possession Dabbe CinRated ★ 0.5

The MediumRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Kevin Hart: What Now?Rated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
AlphaGoRated ★ 4.5
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5