Movies
Ratings
31
2012Rated ★ 2.5

Fists of LegendRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 4.0

Source CodeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 4.0

HelplessRated ★ 4.0

A Company ManRated ★ 3.0

MossRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 3.5

Late AutumnRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0