Movies
Ratings
50
(500) Days of SummerRated ★ 2.5

I Can SpeakRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0

The HostRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.5

My Tutor FriendRated ★ 3.0

CartRated ★ 4.0

MissingRated ★ 4.5

The Terror LiveRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0