Titles you rated
End of WinterRated ★ 3.0

MisbehaviorRated ★ 2.5
2 DoorsRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 0.5

Another ChildRated ★ 4.0
White NightRated ★ 5.0
The Girl PrincesRated ★ 5.0
WeekendsRated ★ 5.0
Saving FaceRated ★ 5.0
No RegretRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Stateless ThingsRated ★ 1.5
AddictedRated ★ 3.5
Boy Meets BoyRated ★ 4.0
Ginger & RosaRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Keep the Lights OnRated ★ 3.5

MonsterRated ★ 4.5

A Moment of RomanceRated ★ 3.5

Low LifeRated ★ 3.0