Movies
Ratings
535
Black PantherRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 2.5
ThrashRated ★ 1.5
HumintRated ★ 2.5
The RaidRated ★ 3.0

Caught StealingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0

MaXXXineRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 1.5
Scream 2Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
You Shoot, I ShootRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5

The People UpstairsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0