Series
Ratings
24
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 2.5

이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Fighting SpiritRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The FableRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Terminator ZeroRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0