Movies
Ratings
789
WhiplashRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The AlibiRated ★ 2.5
Suite DreamsRated ★ 3.5
Your HighnessRated ★ 1.5
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 1.5

Grown Ups 2Rated ★ 3.5
The Whole Ten YardsRated ★ 2.5
The World's EndRated ★ 1.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0