Titles you rated


Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0

FriendRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 4.0
10 MinutesRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
StillwaterRated ★ 4.0

Set Me FreeRated ★ 5.0

Life Is BeautifulRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0

Confession of MurderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

HelplessRated ★ 4.0