Movies
Ratings
14
FrozenRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0