Series
Ratings
726
House of GuinnessRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 1.5
Detective HoleRated ★ 5.0
ClimaxRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
The Pitt Season 2Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The AbandonsRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Mildred PierceRated ★ 4.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5
The UndoingRated ★ 4.5
Get Millie BlackRated ★ 4.0
The OutsiderRated ★ 4.5