Titles you rated

The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5

On AirRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0