Titles you rated


Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Nyaight of the Living CatRated ★ 2.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0

Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5

Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0

Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0

Solo LevelingRated ★ 3.0