Movies
Ratings
23
Cool RunningsRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0

Lust, CautionRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0

Highway StarRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0