Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0

Man on the EdgeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0

The ServantRated ★ 3.0

Voice of a MurdererRated ★ 2.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0

Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0