Series
Ratings
14
StrangerRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5