Series
Ratings
404
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Korea No.1Rated ★ 2.5
Gwihasin MomRated ★ 3.5
Queendom PuzzleRated ★ 2.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.5
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0
한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 3.5
탐사기획 스트레이트Rated ★ 3.5
JTBC 신년 대기획 - 세 개의 전쟁Rated ★ 4.0
TtoganjipRated ★ 3.5
Deutgo Boni GeureolssaRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Sixth Sense 3Rated ★ 3.0