Movies
Ratings
1370
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5

A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
Eleanor the GreatRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0