Titles you rated

District 9Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0

A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The First PurgeRated ★ 3.0

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 0.5
JumperRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 1.0
AliensRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5

2 Fast 2 FuriousRated ★ 1.5

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5
Sleepy HollowRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.5