Titles you rated

Black KnightRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5

Reborn RichRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Baymax!Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5
AccompliceRated ★ 3.0
Button GameRated ★ 1.5
Money GameRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Doduk JapgiRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 1.5