Titles you rated

Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0

Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0