Titles you rated

Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Demon GirlRated ★ 2.5
Demon Girl ⅡRated ★ 1.5
Doctor FosterRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0