Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 2.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
키즈나이버Rated ★ 2.5
Gatchaman CrowdsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 1.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
傾物語Rated ★ 3.5
恋物語Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Midori daysRated ★ 1.5
Cheeky AngelRated ★ 1.5
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 2.0
Soul EaterRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0