Movies
Ratings
100
Thunder and the House of MagicRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 5.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0