Series
Ratings
77

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
The Law of UekiRated ★ 4.0
Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.5
The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0
슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Rosen MaidenRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 0.5