Movies
Ratings
501
The Sword with No NameRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
How To Top My WifeRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 2.5
The Coast GuardRated ★ 2.0
EntrapmentRated ★ 4.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
MunichRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.5
Blue SwallowRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
SwordfishRated ★ 4.0

Underground RendezvousRated ★ 2.5

Tabloid TruthRated ★ 4.5