Movies
Ratings
83
ZootopiaRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0

Despicable MeRated ★ 4.0

MinionsRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0