Series
Ratings
85
SignalRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Kuk HeeRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5

On AirRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0

WantedRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0