Movies
Ratings
1269
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The PactRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0

HarbinRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Cross RoadRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5