Titles you rated

The Power of the DogRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
UnforgivenRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.0

AkiraRated ★ 3.5

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0