Series
Ratings
107
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Beast GamesRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 1.0
School DaysRated ★ 4.5
BLOOD-CRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Masked Rider KabutoRated ★ 5.0
The Hovering BladeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Yeonaebulbyeonui Beopchik NappeunnamjaRated ★ 3.5