Series
Ratings
14
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0